Apstiprināts projekts “Atbalsti jaunieti!”

Atklātajā Izglītības un zinātnes ministrijas politikas valsts programmas 2017.gadam projektu konkursā tika apstiprināts Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” projekta iesniegums “Atbalsts jaunatnes politikas īstenošanai vietējā līmenī saskaņā ar vietējā līmeņa patstāvīgajiem jaunatnes plānošanas dokumentiem”. Projekta mērķis ir sekmēt profesionālo kompetenci Valmieras…

Nāc uz jauniešu tikšanos!

Jaunieti, esi gatavs izaicinājumam un vēlies pilnveidot savas organizatoriskās, komunikāciju un radošās prasmes? – IR PIEDĀVĀJUMS!

Jauniešu iniciatīvu grupa (JIG) aicina visus aktīvistus un  interesentus uz pirmo grupas tikšanos 26.aprīlī plkst.16:15 VJC “Vinda” telpās.
“Jo jaunieši zina, kā likt Valmierai plaukt un zelt!”
Kontaktinformācija:
Kristīne Lāce –  kristine.lace@valmiera.edu.lv (tel.nr.28739547) vai Sintija Skrabe - sintija.skrabe@gmail.com (tel.nr.26412538).
Copy of Gameday Flyer Template (2)

Vecāku aptaujas anketa

Lai mums ir vieglāk izvērtēt šī mācību gada darbu, lūdzam vecākus, kuru bērni apmeklē, ir apmeklējuši kādu no VJC “Vinda” pulciņiem,  aizpildīt nelielu aptaujas anketu. Aptaujas anketa atrodama šeit: http://ej.uz/554m   Jau iepriekš pateicoties, VJC “Vinda” administrācija